Zararları.org
Geciktirici Hapların Zararları

Günümüzde beslenme gibi sebeplerden dolayı cinsel ilişkilerde erken boşalma oranı oldukça artmış bulunmaktadır. İnsanlar bu soruna karşı geciktirici ürünleri kullanmaya başlamıştır. Geciktirici Zararları : Geciktirici zararlı mı? Geciktiriciler sağlığınızı nasıl etkiler? Merak ettiğiniz soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz.

Geciktirici Zararları

Günümüzde beslenme gibi sebeplerden dolayı cinsel ilişkilerde erken boşalma oranı oldukça artmış bulunmaktadır. İnsanlar bu soruna karşı geciktirici ürünleri kullanmaya başlamıştır. Bu ürünlerin başında geciktirici spreylerin zararları da olmak üzere prezervatif, hap, krem gibi farklı farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünleri erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin yanı sıra, birçok kadın tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Geciktirici ilaçların zararları için uzmanlar sadece erken boşalma sorunu yaşayanların kullanması gerektiğini söylemekteler. Fakat toplum içinde cinsel ilişki süresini uzatmak ve haz duygusunu daha uzun süre yaşayabilmek için hem erkekler hem kadınlar tarafından bir sağlık sorunu olmamasına rağmen geciktirici krem, geciktirici sprey, geciktirici prezervatif vb. ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. Bu şekilde herhangi bir sorun olmadığı taktirde geciktirici ürünler kullanılmamaktadır. Peki geciktirici zararları sağlık açısından başka nelere sebep olmaktadır?

 

Geciktirici Zararları Nelerdir?

1-Aynı anda iki ürün kullanılmasında oluşan sorunlar: Bu ürünler vücudun doğal dengesini ciddi oranda bozdukları için aslında kullanım açısından çok riski ürünlerdir. Ancak buna aldırış etmeden kullanılan geciktirici hapların zararları da kişilerin hayatlarını kaybetmelerine kadar varmaktadır. Bunun dışında aynı anda geciktirici iki ürünün kullanılması bu riski artırarak kişiyi daha büyük sorunlar altında bırakmaktadır.

2-Sağlıksız geciktrici ürünlerinin kullanılması: Özellikle internet ortamından satışı yapılan, uygun fiyatlı olduğu ve daha önce kullanmamış insanlarda merak uyandırdığı için sıklıkla sipariş edilen bu ürünler kullanıldığı andan itibaren vücutta alerjen reaksiyonlara yol açabilir ve bu problem çok ciddi boyutlara ulaşabilir. Uzmanlar bu konuda özellikle geciktirici kremlerin  zararları konusunda bu ürünleri için geçerli olan bu merdiven altı üretim durumunu engellemek için bu tarz cinsellik ürünlerinin bilinçli ve doktor kontrolü altında kullanılması gerektiğini söylemektedirler.

 

Dikkat! Buradaki bilgilerin herhangi bir hastalığı teşhis amacı kesinlikle yoktur. Bir rahatsızlığınız var ise, mutlaka bir hekime danışınız. Her şeyin azı karar çoğu zarardır. Tüm zararlar kişiden kişiye farklılık göstermektedir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ