Zararları.org
Biyokinezi Zararları

Biyokinezi zararları, biyokinezi nedir, biyokinezi nasıl yapılır gibi sorularınızın cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz. Herkeste bulunamayan ancak bulunan kişilerde de oldukça garip bir hissiyat uyandırmaya sebep olan psişik bir güç olan biyokinezi, zihin gücünün ve vücutta bulunan kinetik enerjinin kullanılması ile vücut hücrelerine ve DNA’ya hükmetmeyi başarabilmektir.

Biyokinezi Zararları

Herkeste bulunamayan ancak bulunan kişilerde de oldukça garip bir hissiyat uyandırmaya sebep olan psişik bir güç olan biyokinezi, zihin gücünün ve vücutta bulunan kinetik enerjinin kullanılması ile vücut hücrelerine ve DNA’ya hükmetmeyi başarabilmektir. Bu enerjinin bedenin baştan programlanmasını ve değişiklikler yapılmasını sağladığı öne sürülmektedir. Biyokinezi yeteneğine sahip kişiler, uzun süre uğraşmaları sonucunda bedenlerinde kalıcı ve geçici birçok değişiklik yapabilmektedir. Bedeninde şikâyetçi olduğu, hastalık bulunduğu herhangi bölgelerini değiştirebilmekte veya onarabilmektedir. Kendi kendinin doktoru olan biyokinezi yeteneğine sahip kişiler, herhangi bir operasyon veya ameliyata gerek duymaz çünkü kendi bedenlerinin onarıcısı olmaktadırlar.

Biyokinezi yeteneği geliştirildiğinde sınırları olmayan uçsuz bucaksız bir yetenektir. Ancak biyokinezi yapabilmek için çok yüksek bir konsantrasyon ve gereken teknikleri eksiksiz bir şekilde öğrenmeye ihtiyaç vardır. Hergün sık sık yapılan çalışmalar sonunda ancak sonuç alınabilmektedir. Vücuttaki organların sayısını artırmak, normal insanların duyamayacağı şeyleri duymak ve algılamak, göz veya saç rengini değiştirmek gibi birçok olayı yapma gücüne sahip oldukları ileri sürülmektedir. Peki, bu oldukça ilginç durumun yani biyokinezi zararları acaba insanları nasıl etkilemektedir?

 

Biyokinezi Zararları Nelerdir?

 • Psikolojik sorunlar doğurması: Kişiler bu mistik güçlerin fazlaca etkisinde kaldıklarında farklı yanılsamalar ve varsayımlar olabiliyor. Herkesin yapabileceği bir durum olmamasına rağmen, kişiler günlerini hatta haftalarını bun harcarken,  değiştirmek istedikleri herhangi bir yerleri veya sorun yaşadıkları herhangi bir durum için oldukça takıntılı hale gelebiliyorlar. Dolayısıyla biyokinezi deneyip herhangi bir sonuç alamayan kişilerde sorunları hakkında yaşadıkları takıntılar, günlük hayatlarını da olumsuz yönde etkileyerek psikolojik sorunların doğmasına yol açabiliyor.

Herkesin bunu başaramayacağını ve aslında kendini değiştirmektense, olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmesi psikolojik açıdan da oldukça faydalı olacaktır.

Dikkat! Buradaki bilgilerin herhangi bir hastalığı teşhis amacı kesinlikle yoktur. Bir rahatsızlığınız var ise, mutlaka bir hekime danışınız. Her şeyin azı karar çoğu zarardır. Tüm zararlar kişiden kişiye farklılık göstermektedir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Oğuzhan dedi ki:

  Başka Bir Zararı Varmı Mesela Göz Renki Değiştiriken Saç Uzatma yaparken ? varmı zararları ?

  Cevaplarsanız Sevinirim. 🙂

 2. Meeve dedi ki:

  Ya bende bilmiyorum ki genler diyorlar ben yapmaya başladım da 2. Günüm acaba birşey olur mu ki? Bu hayatta kimseye inanilmiyo

  1. Tuğba Ünal dedi ki:

   Hâlâ deniyor musunuz?

 3. . dedi ki:

  göz rengini değiştirirken göz bebeğini kaybedenler, hatta kör olanlar var göz rengi ustunde calismadim ama telepati,saç rengi değiştirme, astral seyahat ve telekinezi yapabiliyorum 2 ay calistim sadece

  1. @by_loris dedi ki:

   astral seyahat yaptım çok gari birşeydi ama gözdeki perde iniyor sanırım balkonda gece bi adam gördüm bi anda korkarak bedenime dödüğümde o yöne doğru baktım kimse yoktu astral seyahati gece yapmamanızı öneririm

 4. @by_loris dedi ki:

  astral seyahat yaptım çok gari birşeydi ama gözdeki perde iniyor sanırım balkonda gece bi adam gördüm bi anda korkarak bedenime dödüğümde o yöne doğru baktım kimse yoktu astral seyahati gece yapmamanızı öneririm

BİR YORUM YAZ