Zararları.org

Biyokinezi Zararları

Biyokinezi zararları, biyokinezi nedir, biyokinezi nasıl yapılır gibi sorularınızın cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz.

Biyokinezi Zararları

Herkeste bulunamayan ancak bulunan kişilerde de oldukça garip bir hissiyat uyandırmaya sebep olan psişik bir güç olan biyokinezi, zihin gücünün ve vücutta bulunan kinetik enerjinin kullanılması ile vücut hücrelerine ve DNA’ya hükmetmeyi başarabilmektir. Bu enerjinin bedenin baştan programlanmasını ve değişiklikler yapılmasını sağladığı öne sürülmektedir. Biyokinezi yeteneğine sahip kişiler, uzun süre uğraşmaları sonucunda bedenlerinde kalıcı ve geçici birçok değişiklik yapabilmektedir. Bedeninde şikâyetçi olduğu, hastalık bulunduğu herhangi bölgelerini değiştirebilmekte veya onarabilmektedir. Kendi kendinin doktoru olan biyokinezi yeteneğine sahip kişiler, herhangi bir operasyon veya ameliyata gerek duymaz çünkü kendi bedenlerinin onarıcısı olmaktadırlar.

Biyokinezi yeteneği geliştirildiğinde sınırları olmayan uçsuz bucaksız bir yetenektir. Ancak biyokinezi yapabilmek için çok yüksek bir konsantrasyon ve gereken teknikleri eksiksiz bir şekilde öğrenmeye ihtiyaç vardır. Hergün sık sık yapılan çalışmalar sonunda ancak sonuç alınabilmektedir. Vücuttaki organların sayısını artırmak, normal insanların duyamayacağı şeyleri duymak ve algılamak, göz veya saç rengini değiştirmek gibi birçok olayı yapma gücüne sahip oldukları ileri sürülmektedir. Peki, bu oldukça ilginç durumun yani biyokinezi zararları acaba insanları nasıl etkilemektedir?

 

Biyokinezi Zararları Nelerdir?

  • Psikolojik sorunlar doğurması: Kişiler bu mistik güçlerin fazlaca etkisinde kaldıklarında farklı yanılsamalar ve varsayımlar olabiliyor. Herkesin yapabileceği bir durum olmamasına rağmen, kişiler günlerini hatta haftalarını bun harcarken,  değiştirmek istedikleri herhangi bir yerleri veya sorun yaşadıkları herhangi bir durum için oldukça takıntılı hale gelebiliyorlar. Dolayısıyla biyokinezi deneyip herhangi bir sonuç alamayan kişilerde sorunları hakkında yaşadıkları takıntılar, günlük hayatlarını da olumsuz yönde etkileyerek psikolojik sorunların doğmasına yol açabiliyor.

Herkesin bunu başaramayacağını ve aslında kendini değiştirmektense, olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmesi psikolojik açıdan da oldukça faydalı olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ